نتایج جستجو برای عبارت :

روش نوشتن نامه انگلیسی به سفارت هر کشوری

خدمات ویزا
خدمات ویزا آژانس هواپیمایی سبزینه شامل:
وقت سفارت
وقت سفارت کانادا
وقت سفارت انگلیس
وقت سفارت آلمان
وقت سفارت هلند
پیکاپ ویزا
ویزای کانادا
ویزای شینگن
ویزای هلند
ویزای یونان
ویزای انگلیس
جهت کسب اطلاعات درباره شرایط، مدارک و تعرفه ها بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.
وقت سفارت انگلیس
مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس
1.ایجاد حساب کاربری
2.تعیین محل مناسب جهت انگشت تگاری
3.پرکردن فرم
4.تعیین وقت سفارت
5.پرداخت واریزی سفارت
متقاضیان محترم پس از تعیین وقت سفارت انگلیس می‌بایست در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انگشت نگاری و ارائه مدارک در کنسولگری مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس برداری (بیومتریک) در سفارت انگلیس حدود 25 دقیقه به طول خواهد انجامید و در صورت عدم حاضر شدن فرد متقاضی در روز مق
وقت سفارت انگلیس
مراحل تعیین وقت سفارت انگلیس
1.ایجاد حساب کاربری
2.تعیین محل مناسب جهت انگشت تگاری
3.پرکردن فرم
4.تعیین وقت سفارت
5.پرداخت واریزی سفارت
متقاضیان محترم پس از تعیین وقت می‌بایست در روز مقرر با در دست داشتن کلیه مدارک لازم، برای انگشت نگاری و ارائه مدارک در کنسولگری مشخص شده حضور یابند. انگشت نگاری و عکس برداری (بیومتریک) در سفارت انگلیس حدود 25 دقیقه به طول خواهد انجامید و در صورت عدم حاضر شدن فرد متقاضی در روز مقرر، درخواست و
وقت سفارت کانادا

مسیر اخذ ویزای هر کشوری از سفارت خانه های آن می گذرد. متقاضیان ویزا برای مراجعه به سفارت ، نیاز به گرفتن وقت سفارت دارند. ما در ایران با توجه به شرایط سیاسی خاص ، با چالش های متفاوتی روبرو هستیم. کشورهایی مهم و پرتقاضا برای سفر مانند آمریکا و کانادا، در ایران سفارت خانه ندارند. بنابراین متقاضیان ویزای آمریکا و کانادا برای انجام مراحل اخذ ویزای این دو کشور ، می بایست به سفارت خانه های آن ها در کشورهای همسایه مانند ترکیه، اما
۱- نامه خود را به کمک رایانه تایپ کنید. خواندن نامه های دستنویس کار دشواری است و ممکن است هیچ پاسخی برای آنها دریافت نکنید. اگر می خواهید نامه تان خوانده شود و جدی گرفته شود، باید آن را با استفاده از یک قالب نامه تجاری شناخته شده تایپ کنید.
حتی اگر قصد دارید نامه را با استفاده از ایمیل ارسال کنید، از یک برنامه استاندارد پردازش کلمه استفاده کنید. به طور معمول بهتر است نامه خود را بجای اینکه در بدنه ایمیل بنویسید در یک پیوست ارسال کنید. با این حا
یک سفارت نمایندگی دیپلماتیک دولت یک کشور در یک کشور دیگر است.سفارت، پیام های دولت محلی را به دولت کشور میزبان و بالعکس منتقل می کند.هر سفارت، دولت خود را در مورد رویدادهای سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی و دیگر رویدادهای مهم در کشور میزبان اعلام می کند؛
ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان گرامی. مقاله امروز در مورد انجام پایان نامه دکتری است که چگونه انجام می شود و چه منابعی نیاز است. بنده خودم چند سال کارم انجام پایان نامه دکتری بود که برای دیگر دانشجویان انجام می دادم و حالا می خوام اطلاعاتم رو به صورت رایگان در اختیار شما بزارم تا خودتان براحتی صفر تا صد پایان نامه را انجام دهید.

- انجام پایان نامه دکتری
- نوشتن پنج فصل و چگونگی پیدا کردن منبع
- چگونه نوشتن عنوان مناسب
- نوشتن پروپوزال با بالاترین کیفیت.
چطور نامه اشتغال به کار برای سفارت بنویسیم؟
نامه‌نگاری‌های انگلیسی معمول و به ظاهر ساده با سفارت گاهی بدجوری دست و پای آدم را می‌بندند. یکی از نامه‌های انگلیسی معمولی و متداولی که باید برای تمام سفارت‌ها آماده بکنید، نامه‌ی اشتغال به کار است. نامه اشتغال به کار سفارت باید به زبان انگلیسی نوشته شود. (حتی اگر برای سفارت یک کشور با زبان ملی دیگر – مثلا فرانسه – نامه اشتغال به کار می‌گیرید)، یکی از گزینه‌های معمول نوشتن نامه به زبان انگلی
اطلاعات مهم درباره وقت سفارت نروژ
چنانچه طبق مراحلی که سفارت نروژ گفته پیش بروید می توانید ویزای نروژ
را راحت و بدون مشکل دریافت کنید. لازم به ذکر است که مدارک لازم برای
دریافت ویزا برا هر نوع از ویزا متفاوت است و حتی به نسبت تقاضا نیز مربوط
می باشد. برای انجام سریعتر و راحت تر کارهای خود بهتر است ابتدا اطلاعات
کافی برای قیمت وقت سفارت نروژ و ویزای آن کسب کنید سپس اقدام کنید.
دربارهٔ وقت سفارت نروژ
کشور نروژ
و ایران توافق نامه های خوبی در ز
پیکاپ ویزای کانادا
خوش آیند ترین بخش ویزای کانادا، پیکاپ پاسپورت است در این مرحله شما تمامی مراحل مربوط بهدرخواست ویزای کانادا اعم از انگشت نگاری، ارسال مدارک و پرداخت هزینه های درخواست ویزا را انجام داده اید و درنهایت با پاسخ مثبت سفارت جهت اخذ ویزای کانادا روبرو شده اید. معمولا تمامی سفارتخانه ها پاسپورت مسافر را نزد خود نگه میدارند و مسافر باید جهت دریافت پاسپورت حضوری به سفارتخانه مراجعه نماید و از نتیجه ویزای خود مطلع شود. اما سفا
نوبت دهی سفارت سوئد 2020

سفارت سوئد سال به سال ، ماه  به ماه وقت ویزا برای ارائه مدارک میدهد

گرفتن وقت ویزا کار سختی هست بخاطر اینکه فرمش خیلی مهمه ، هزینه ویزا باید با مستر کارت باشه ، و اینکه وقتا معلوم نی کی باز میشه
کی بسته میشه

پس بهترین کار اینه که بدید به آژانسای مسافرتی
البته آژانسام گرون میگیرند من یه وب سایت پیدا کردم لینکش رو پایین میزام
اینا همه کارا رو درست و حرفه ای انجام میدن

سفارت سوئد در ماه های زیر وقت میدهد

نوبت دهی سف
عازم اروپای مرکزی هستید و اتریش را برای ساختن زندگی رویاییتان انتخاب کرده‌اید؟ چقدر درباره مهاجرت به اتریش و قوانین این کشور برای مهاجران و مسافران میدانید؟ 
اولین قدم برای سفر به اتریش یا مهاجرت اتریش داشتن ویزای این کشور اروپایی است. جالب است بدانید که، اتریش یکی از کشورهای عضو پیمان شینگن است؛ و ویزای آن می‌تواند به منزله داشتن اقامت تمام 26 کشور عضو این پیمان باشد.اولین کاری که برای گرفتن ویزای اتریش باید انجام دهید، گرفتن وقت سفارت
واکسیناسیون و  مدیکال برندگان لاتاری:
سفارت برای تمامی افراد حاضر در سفارت جهت انجام مصاحبه، نیاز به تایید مدارک پزشکی توسط پزشک معتمد سفارت (Panel Physician) دارد. مدارک پزشکی یا مدیکال لاتاری طبق شرایط زیر برای هر فرد بایستی تهیه گردد:
ابتدا به واحد واکسیناسیون انستیتو پاستور ایران در تهران و یا مراکز هلال احمر در شهرستان ها مراجعه کرده و اقدام به تزریق واکسنهای مربوط به هر فرد نمایید. در زمان مراجعه به انستیتو پاستور به مسئول واکسیناسیون بگوی
بعضی تکنیکهای پست مدرن در روانشناسی مانند ایین های باستانی و به گونه ای سحر آمیز هستند، ولی جالب است که اغلب خیلی خوب کار می کنند. یکی از این تکنیکها که برای بخشیدن کمک کننده است، تکنیک "بنویس، بخوان، بسوزان" است که برای حل مسائل تعاملی می تواند کمک کند. 
در این تکنیک فردی که بیشترین مساله را با او دارید و او را نبخشیده اید در نظر بگیرید. آنگاه یک قلم و کاغذ بردارید و شروع به نوشتن نامه به او نمایید. در این نامه همه مسائلی که بین شما پیش آمده و ت
اطلاعاتی مهم مربوط وقت سفارت مجارستان
جهت اخذ وقت سفارت مجارستان
و به دست آوردن اطلاعات بیشتر دراین‌باره این متن را مطالعه کنید. ویزای
مجارستان نیز از انواع گوناگونی برخوردار است که باید برای اخذ هرکدام رزرو
وقت سفارت مجارستان را انجام دهید. این کشور در بخش مرکزی اروپا واقع‌شده و
سالانه پذیرای گردشگران بسیاری است.
خدمات مجموعه ما در جهت اخذ وقت سفارت مجارستان
برای قیمت وقت سفارت مجارستان در کوتاه‌ترین زمان ممکن با مجموعه ما تماس بگی
والقلم و ما یسطرون ( و قسم به قلم و آنچه خواهد نگاشت)
و نوشتن و نوشتن و نوشتن...
نوشتن خاطرات ؛ نوشتن کارای روزمره ؛ نوشتن حال و احوال ؛ نوشتن بغض ؛ نوشتن خنده ؛ نوشتنِ پاییز و برگ های زرد ؛ نوشتنِ زمستان و برف ؛ نوشتنِ بهار و هوای بهاری ؛ نوشتن تابستان و هلو ؛ نوشتن عشق بیستون ؛ نوشتن کتاب و زندگی؛ اصلا نوشتن خود زندگی...

و چه لذت عجیب و غریبیست خلق کلمات بر روی کاغذ.
و چه ماناست عشق چندین و چند ساله ی قلم و کاغذ.
عشقی که تاریخ بشریت را رقم زد.
ادامه
اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت لوکزامبورگ
چنانچه می خواهید که به کشور لوکزامبورگ سفر کنید، باید روادید
لوکزامبورگ را تهیه کنید که برای این کار باید وقت سفارت لوکزامبورگ را
تعیین کنید. وقت سفارت برای تحویل مدارک به سفارت و انجام مصاحبه و انگشت
نگاری الزامی می باشد.
آشنایی با کشور لوکزامبورگ
لوکزامبورگ کشوری کوچک است که در بخش شمالی اروپا واقع شده است .
لوکزامبورگ کشوری ثروتمند در اروپا محسوب می شود. جمعیت این کشور 500 هزار
نفر می باشد و شرا
نوشتن میتواند در یک نامه اداری یا دریک درخواست برای انجام کاری تاثیر زیادی بگذارد . اگر در نوشتن متون نامه از واژه های متواضعانه نه به (حالت افراط وتفریط ) به کار رود تاثیر شگفتی دارد.اما امروزه شاید دیگر دست خط به دلیل اینکه نامه ها بیشتر به صورت تایپ می باشد. تاثیر دست خط کم تر باشد اما استفاده از فونت تاثیر گذار و اندازه مناسب قلم و حاشیه بندی صفحات و داشتن قالب واکنش گرا و جملات و واژه های متناسب باسطح شخصیت و طبقه اجتماعی گیرنده نامه  اگر
یکی از کنسولگری های معرفی شده برای گرفتن وقت سفارت آمریکا،کنسولگری آمریکا در ارمنستان می باشد.
این کنسولگری در بلوار آمریکن نزدیک رودخانه هرازدان در شهر ایروان قرار دارد.
برای سفر به کشور ارمنستان نیازی نیست در ایران برای دریافت ویزا اقدام نمائید،ویزای ارمنستان با پرداخت مبلغ 8 دلار به صورت مرزی قابل دریافت است.
از دیگر مزایای کشور ارمنستان این است که میتوانید برای سفر به ارمنستان و مراجعه به سفارت آمریکا به دو صورت زمینی و هوائی اقدام ن
برای سفر به ایتالیا ابتدا باید وقت سفارت بگیریم این کا را شرکت پارت ویزا انجام می دهد
سپس مدارک خودرا آماده میکنیم
و پس از آن مدارک را به سفارت تحویل میدهیم
سپس
پس از 15 روز جواب ویزا می آید
اگر ویزا شده باشید می توانید برای سفر خود برنامه ریزی کنید
ادامه مطلب
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
به نام خدای مهدی عج

آیا آتش زدن سفارت عربستان طبیعی است؟واقعیت ماجرا این است عربستان به دستور امریکا در تلاش است مانع حضور حجاج ایرانی در عربستان شود ؛ حال با تعرض به جوانان ایران ؛ گاه با حوادث مشکوک مانند سقوط جرثقل در کنار کعبه و گاه مانند حادثه مناو امروز هم به عمد شیخ نمر را اعدام کردند و در ایران هم با انفعال دولت و تهییج مردم  و با تخریب سفارت عربستان به نظر میرسد کار حضور حجاج ایرانی در مراسم حج آینده به طور کلی یک سره شده و لغو خواهد
موضوع پایان نامه معماری: طراحی سفارت و اقامتگاه
 چکیده:
بناهای دیپلماتیک بخصوص سفارتخانه ها نماینده ی یک کشور در پایتخت و یا شهر های مهم کشور میزبان هستند و زمین آنها خاک کشور میهمان محسوب می شوند و دولتها معمولا در امور داخلی آنها دخالت نمی کنند.معمترین عامل در طراحی چنین فضایی تصویری است که کشور میهمان می خواهد در کشور میزبان ارائه کند.این تصویر از طرفی به آرمانها و اعتقادات بنیادین کشور صاحب سفارتخانه مربوط می شود و از طرفی دیگر به نوع
سلام خدمت دوستان عزیز و همراه همیشگی وبلاگ ما. در این پست قصد داریم راجب ویژگی یک پایان نامه خوب صحبت کنیم که چه کارهایی باید انجام دهید و چگونه می توانید در نوشتن یک پایان نامه حرفه ای موفق باشید.
همانطور که می دانید یک پایان نامه خوب مقاله بیس است. یعنی اینکه شما براحتی باید بتوانید از یک پایان نامه مقاله در سطح بین المللی استخراج کنید.
دومین نکته اینکه پایان نامه شما نباید عنوان تکراری داشته باشد و کاملا باید نو و دست اول باشد.
سوم نکته پای
شرکت آندیا سیر بر اساس نیاز متقاضی و متناسب با تاریخ سفر آنها اقدام به  اخذ وقت سفارت اسپانیا می نماید، و در شرایط خاص میتواند وقت سفارت اسپانیا را بصورت فوری و در اسرع وقت برای متقاضیان اخذ نماید.خدمات مربوط به ویزای کوتاه مدت اسپانیا در ایران، توسط کارگزاری BLS انجام می‌شود این شرکت خدمات بین المللی توسط سفارت اسپانیا در ایران، برای تسهیل روند بررسی درخواست های ویزا اقامت کوتاه مدت در اسپانیا تعیین شده و به عنوان نماینده منصوب شده است و ش
1- دعوای مربوط به مالکیت و تصرف اموال غیر منقولاصولا اموال غیر منقول تابع قوانین محل وقوع مال هستند. اگر ملک غیر منقول در کشور پذیرنده به نام دولت فرستنده سفارت یا به نمایندگی دولت فرستنده سفارت و یا به مالکیت آن خریداری شده باشد متعلق به دولت خارجی است که همیشه مصونیت قضایی دارد…
ادامه مطلب
آشنایی با وقت سفارت هلند
همان‌طور که می‌دانیم برای دریافت هر نوع ویزای هلند ازجمله ویزای تجاری
، توریستی ، و تحصیلی نیازمند مراجعه به سفارت هستیم که این امر خود نیز
مستلزم تعیین وقت سفارت هلند است. مقصود ما از این پست اطلاع‌رسانی در
رابطه با اخذ ویزا و وقت سفارت هلند به شما متقاضیان عزیز می‌باشد.
درست همانند سایر کشورهای دیگر برای سفر به هلند نیز نیازمند دریافت ویزای هلند و پیش از آن تعیین قیمت وقت سفارت هلند
از سفارت این کشور هستید. در
اطلاعاتی مهم درباره وقت سفارت لهستان
چنانچه می‌خواهید که با روند کار تعیین وقت سفارت لهستان آشنا شوید تا
آخر این مقاله همراه ما باشید، اگر قصد دارید که به کشور لهستان سفری داشته
باشید به‌منظور تفریح ، تحصیل و یا کار و تجارت موظف به تهیه ویزای لهستان
متناسب باهدف سفر خود هستید. تهیه ویزای لهستان در ابتدا مشروط به تعیین
وقت سفارت لهستان می‌باشد پس از اطلاع قیمت وقت سفارت لهستان باید شروع به
جمع‌آوری مدارم و تکمیل آن‌ها کنید و در روز تعی
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
ویزای تحصیلی کشور آلمان، در واقع اجازه اقامت از کشور آلمان برای دانشجوی پذیرفته شده در دانشگاه معتبر می باشد. با این نوع ویزا برای دانشجو نیازی به دریافت ویزای مجدد و یا تائید شهروندی برای تردد به کشور آلمان نخواهد بود.ویزایی که دانشجو از سفارت آلمان دریافت خواهد کرد ویزای نوع D بوده و داوطلب تا 3 ماه از شروع ویزا فرصت انجام کارهای مربوط به ثبت نام دانشگاه (یا کلاس زبان)، معرفی به اداره شهرداری، افتتاح حساب بانکی و دیگر کارهای لازم برای دریا
وقتی دو تا کشور فارسی‌زبان با هم نامه‌نگاری می‌کنن:

مهر برجسته‌ای که رو این نامه خورده تو گاوصندوق نگهداری میشه، پاکتی که این نامه رو توش گذاشتن از یه پوشه بزرگتره! بعد ببینید من چیکار کردم. رفتم خودم پاکت رو باز کردم، از روش یکی واسه سفارت و دو تا واسه خودم!! کپی گرفتم و بعد یه لا ورقه رو بردم تحویل مقصد دادم!!! مسئوله شوکه شده بود! می‌گفت "کیییی اینو باز کرده؟؟؟ تو چطوری نامه به این ابهت رو خودت باز کردی؟" به‌جای من اون دست و پاشو گم کرده بو
1.تعیین وقت جهت مصاحبهاولین
مرحله جهت دریافت ویزای شینگن تعیین وقت از سفارتی است که شما قرار است
ویزای شینگن خود را ازآن کشور دریافت کنید، تعیین وقت بسته به سفارت کشور
مقصد به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری انجام می شود. تعیین وقت مصاحبه
با توجه به اینکه سفارت ها وقت عادی به متقاضیان می دهند معمولا بایدحداقل
دو ماه قبل از تاریخ سفرتان جهت تعیین وقت سفارت و مصاحبه اقدام نمایید.
اما در شرایطی مثل قضیه پزشکی و شرایطی خاص به صلاحدید خود سفار

کسانی که به دنبال زندگی در یک کشور امن، زیبا و پر از جاذبه‌های رنگارنگ هستند، اسپانیا برایشان بهترین گزینه است. این کشور اروپایی عضویت پیمان شینگن را دارد؛ بنابراین ساکنین اسپانیا در حقیقت ساکت کل قاره اروپا هستند. اگر زندگی در اروپا رویایتان است و طرفدار یکی از تیم‌های فوتبال رئال مادرید یا بارسلونا هستند، همین الان قدم اول را برای مهاجرت به اسپانیا بردارید و وقت سفارت اسپانیا را بگیرید.

چرا باید وقت سفارت اسپانیا را بگیریم؟کسانی ک
برای نوشتن پایان نامه باید ابتدا عنوان اصلی را انتخاب کنید. پس از آن باید توجه کنید که در هر فصل چه توضیحاتی قرار است بدهید. بهتر است فصل اول مقدمه‌ای بر پایان نامه باشد، فصل دوم بیان مسئله، فصل سوم روش‌های پژوهش و حل مسئله، فصل چهارم نتایج و نمودارها و فصل آخر نتیجه گیری باشد. سپس هر فصل را با توجه به موضوع خود فهرست بندی کنید و عناوین داخلی آن را مشخص کنید. این کار ساده‌ترین راه برای به دست آوردن چارچوب کلی پایان نامه است.

کسانی که به دنبال زندگی در یک کشور امن، زیبا و پر از جاذبه‌های رنگارنگ هستند، اسپانیا برایشان بهترین گزینه است. این کشور اروپایی عضویت پیمان شینگن را دارد؛ بنابراین ساکنین اسپانیا در حقیقت ساکت کل قاره اروپا هستند. اگر زندگی در اروپا رویایتان است و طرفدار یکی از تیم‌های فوتبال رئال مادرید یا بارسلونا هستند، همین الان قدم اول را برای مهاجرت به اسپانیا بردارید و وقت سفارت اسپانیا را بگیرید.

چرا باید وقت سفارت اسپانیا را بگیریم؟کسانی ک
قدرت موسیقی ! بی تی اس قبل از این که برن رو استیج و  Jingle Ball2019  رو شروع کنن، زمانی رو صرف ملاقات با تعدادی از آرمیا از جمله یه دختر آمریکایی کردن که میگه بی‌تی‌اس بهش قدرت و شهامتیو میده که برای تحمل و ادامه‌ی مبارزه با بیماری مزمن تنفسیش احتیاج داره 
در صورتی که برای سفر خود عجله دارید مراقب باشید که گرفتار افراد سود جو نشوید. مسافران عزیز باید توجه داشته باشید که هیچگونه ارتباط خارج از سیستم خود سفارت ها وجود نداشته و هر مجموعه ای به شما اعلام کند که به دلیل ارتباط خاص با سفارت می تواند برای ویزای فوری شینگن شما اقدام کند باور نکنید.
البته این به این معنا نیست که به هیچ وجه نمیتوان برای ویزای شینگن فوری اقدام کرد زیرا در برخی موارد به علت خلوتی سفارت ها می توان به صورت فوری اقدام کرد.برای
مشاوره انجام پایان نامه
انجام پایان نامه ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای بسیاری از دانشجویان یک دغدغه اصلی در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار می آید، بسیاری از دانشجویان در مسیر انجام پایان نامه خود نیاز به همراهی و مشاوره متخصصین این حوزه پیدا می کنند.
این مشاره شامل مراحل مختلفی می باشد از قبیل:
انتخاب موضوع
فصل اول پایان نامه
فصل دوم پایان نامه
فصل سوم پایان نامه
تحلیل آماری پایان نامه
نتایج پایان نامه و غیره
با سلام واحترام فراوان
امروز قثد داریم وبسایت یوروپ تورز رو به شما معرفی کنیم.این وبسایت اطلاعات دقیقی در خصوص سفر به کشور های اروپایی همچنین راهنمایی درخصوص ویزای کشور های اروپایی و انجام خدمات مرتبط به آن شما را راهتمایی میکند.
خدمات وبسایت یوروپ تورز وقت سفارت کشور های اروپایی و سایرموارد مرتبط به آن میباشد.
از جمله خدمات در وبسایت یوروپ تورز میتوان به مواردی همچون،وقت سفارت اسپانیا، وقت سفارت آلمانف وقت سفارت فرانسهریال وقت سفارت سو
نکات مهم در نگارش پایان نامه کارشناسی ارشد عبارتند از:
در ابتدا قبل از نوشتن پایان نامه، باید از سایت دانشگاه خود فرمت نگارش پایان نامه را دریافت کنید. این فایل حاوی اطلاعاتی مهمی از قبیل سایز و نوع فونت ­ها، فهرست بندی، صفحه بندی و... می باشد که در نگارش پایان نامه به آنها نیاز خواهید داشت.
عنوان و موضوع پایان نامه را در صفحه نخست باید به صورت خوانا نوشت.
نوشتن مقدمه و خلاصه ای از موضوع پایان نامه ضروری است.
فصل اول شامل اطلاعاتی محتوایی از پر
شما باید درخواست ویزای توریستی شینگن خود را در مرکز اصلی سفارت / کنسولگری / ویزا در منطقه شینگن خود ثبت کنید.
منظور از مقصد اصلی ، منظور ما این است:
هنگام بازدید از تنها یک کشور شنگن ، درخواست خود را در سفارت / کنسولگری / مرکز ویزا آن کشور ارسال کنید.هنگام بازدید از بیش از دو کشور شنگن ، درخواست خود را در سفارت / کنسولگری / مرکز ویزا کشور ارسال کنید:که در آن روزهای بیشتری را سپری خواهید کردکه در آن شما اولین قدم را برداشتید زیرا می خواهید روزهای م
تو رفتی و کسی دیگه با من کاری نداره. من با چه هدف و امیدی نامه‌ی خودکشیتو ببرم نشون بدم؟ باور نمیکنن. حتی منم باور نمی‌کنم. میترسم نامه نتیجه‌ی یکی از اون خلصه‌های حضور تو باشه. که خودم نوشته باشمش. من غرق عادت تو شدم. ازم برمیاد نوشتن یه نامه با لحن و دست‌خط خودت.دیشب خواب دیدم اومدی خونه‌ام داری پفک رو از کابینت درمیاری با ماست موسیر میاری میذاری رو میز کوچولوی کنار تختم. میگی واسه بعدش. و تو آغوش هم گم میشیم.صبح که بیدار شدم فقط سه قطره اشک
داشتم فکر می‌کردم خوبه بعضی وقتا برای همسرم نامه بنویسم! بعد به این فکر کردم که چیا میشه نوشت؟ آخه ماهایی که به لطف تکنولوژی دم به دم با هم در ارتباطیم و از همه‌ی اتفاقات خبر داریم چه چیزی برای نوشتن توی نامه داریم؟ بعد فکر کردم خب میشه از نامه برای زدن حرف‌هایی که ناگفته می‌مونه استفاده کرد. البته فراموش نشه که نامه نوشتن رو برای خودِ «نامه نوشتن» دوست دارم! فکر می‌کنم می‌تونه اتفاق قشنگی باشه. و بعد توی ذهنم شروع به نوشتن کردم. چیزهای زی
ادعا می کنم با قدرت
و ایمان دارم با تمام وجود
که 
یادگیری با نوشتن اتفاق میفته
با نوشتن
...
زندگی نامه ی موفق ها رو نخون، بنویس
کتاب های خوب رو نخون، از روی آن ها بنویس
مطالب عمیق و تاثیرگذار رو نخون، از روی آن ها بنویس
به تراک های آموزشی گوش نده، وقتی گوش میدی بنویس
نامه انگلیسی اشتغال به کار یکی مدارک مهم و اصلی برای شاغلین است.  نامه میبایست :

۱- کوتاه و واضح باشد.
۲- اطلاعات مسافر به صورت کامل و دقیق مطابق گذرنامه باشد.
۳- مدت مرخصی ،‌
۴- پست سازمانی ،‌
۵ -میزان حقوق
۶-  اشاره به بازگشت کارمند (مسافر) در نامه ذکر شود.
۷- به انگلیسی یا زبان مورد درخواست سفارت ارائه شود.
۸- در سربرگ رسمی( انگلیسی   یا فارسی ) تهیه شود
۹- امضای مدیرعامل با عضوی هیات مدیره دارای حق امضا را داشته باشد
نکته : اگر نامه انگلیسی تهیه
نگارش پایان نامه معماری، شهرسازی و عمران، از نوشتن  پروپوزال تا طراحی نهایی، تری دی مکس،
شیت بندی، ماکت سازی و انیمیشن سازی، محاسبات، تحلیل و... در شبکه معماران ایران.
شما کافیست موضوع پایان نامه را در وب سایت شبکه معماران ایران ثبت نمایید متخصصین ما 
سفارش شما را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می دهند
نگارش پایان نامه معماری، شهرسازی، عمران به دو صورت ارائه می گردد:                          
گام به گام : این خدمات به صورت کلکس
xsala0mza8ban6
نمونه نامه انگلیسی تجاری عمومی
یکی از مهمترین نیاز ها و مهارتهای بازرگانی و تجارت دانستن نحوه نوشتن نامه انگلیسی تجاری و عمومی است.
در این بخش می خواهیم با کمک هم اصول نامه نگاری انگلیسی را بیاموزیم
دقت داشته باشید این گونه ایمیل های رسمی انگلیسی برخلاف نامه های دوستانه و احساسی از ساختار و نگارش خاصی پیروی می کنند.
و حتی جملات و عبارتهای بکاررفته در آنها اکثر اوقات ثابت است. به همین دلیل شما می توانید با جایگزین کردن برخی کلمات
سلام خدای عزیزم
توی نامه ی اولم نوشته بودم که دلم می خواد بارون بباره و امروز اندکی بعد از نوشتن نامه ی دوم برای شما،هوا ابری شد و باد خنکی اومد.بی نهایت از شما ممنونم.بی نهایت ممنونم. :)
بالاخره فصل قارچ های زیست پیش دانشگاهی رو شروع کردم.بابت کوتاه بودن نامه ببخشید چون می خوام برم ادبیات بخونم و تست ادبیات بزنم. :)

دوستدار شما

من شروع میکنم به نامه نوشتن. نمیدونم چی پیش میاد و چی پیش نمیاد. لااقل حرف هام رو بهش میزنم. خواسته ام براورده نشه، تون یه تغییری میکنه. حرف هایی رو میخونه که تا حالا نخونده. به چیزهایی میرسه که تا حالا نرسیده. شاید برای من همون آش و همون کاسه باشه، اما امید دارم برای اون افق جدیدی روشن بشه.
ایتالیا https://europetourz.net/درباره-ایتالیا/ یکی از کشورهای جذاب اروپایی است که همه ساله توریست ها و گردشگران زیادی به آنجا می روند و از جاذبه های دیدنی و تفریحی آن دیدن می نمایند. اگر شما بخواهید به ایتالیا وارد شوید باید ویزای ایتالیا را دریافت کنید. پس باید به سفارت ایتالیا رفته و درخواست ویزا دهید. ما در این بخش راهنمایی های لازم درباره دریافت ویزای این کشور و سفارت آن را توضیح خواهیم داد.تصویر 1سفارت ایتالیا کجاست؟سفارت کشور ایتالیا در ایران و
خدمات ویزای شینگن
ویزای شینگن
با ویزای شینگن می‌توانید به تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کرد. منطقه شینگن شامل کشورهای آلمان، نروژ، اتریش، فرانسه، ایسلند، ایتالیا، بلژیک، پرتغال، اسپانیا، دانمارک، سوئد، فنلاند، لوکزامبورگ، یونان و هلند است. مسافران با داشتن ویزای شینگن می‌توانند در زمان و شرایط مشخصی به هر یک از کشورهای عضو اتحادیه شینگن سفر کنند.
اولین گام جهت اخذ ویزای شینگن دریافت وقت سفارت و تکمیل مدارک می باشد. آژانس فرا
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از روزیاتو، پیش تر، امکان دریافت ویزای شنگن به مدت حداکثر 90 روز در قالب TYPE C وجود داشت. اما طبق تغییرات جدید در صدور ویزای شینگن از سوی اتحادیه اروپا، متقاضیانی که سابقه خوب و مثبتی در دریافت ویزای شینگن داشته باشند و در مدت سفر به اروپا، سابقه منفی و تخلفی نداشته باشند، می توانند درخواست ویزای مولتی پل شنگن به مدت 1 تا 5 سال بدهند.
این به آن معنی است که به صورت پیش فرض، ویزا شنگن 5 ساله مولتی پل برای متقاضیان صادر نمی
ژوزیِ عزیزم
این روزها برای نوشتن هر چیزی تو را صدا می‌زنم و سعی می‌کنم که مونولوگ‌های ذهنی‌ام را تبدیل به دیالوگی با تو بکنم. حرف زدن با تو آنقدر خوب است که حتی وقتی پس از مطرح شدن مشکلات و مثل همیشه پیدا نشدن راه حل برایشان، باز هم حس می‌کنم گرهی از هزاران گره‌ی کلاف سردرگم زندگی‌ام با حرف‌های تو و یا اگر دقیق‌تر بخواهم بگویم، با صدای‌ تو باز شده‌اند.
این روزها مشکلم نوشتن است. توی سرم ده‌تا ایده می‌چرخد برای نوشتن و برای هر کدامشان ه
راهنمای مراحل تعیین وقت سفارت فرانسه
اهداف بسیاری می تواند سبب این شود که شما نیاز به تعیین وقت سفارت فرانسه داشته باشید. اگر ازجمله کسانی هستید که می خواهید بدانید چگونه می شود تعیین وقت سفارت را انجام داد و مراحل تعیین وقت به چه صورت است مقاله روبهرو را مطالعه بفرمایید ---->>>> وقت سفارت فرانسه.تعیین وقت سفارت به منظور انجام کارهای متفاوتی مورد نیاز است. به عنوان مثال اگر شما بخواهید به عنوان یک توریست به فرانسه سفر کنید نیاز خواهید دا
چگونگی نوشتن یک انگیزه نامه ی کاری موثر

انگیزه نامه کاری برای اکثر مشاغل الزامی است. انگیزه نامه این زمینه را فراهم می کند که شخص بتواند تمام توانایی های خود را که نتوانسته در رزومه به طور کامل شرح دهد, در انگیزه نامه با جزئیات توضیح دهد, بنابراین نقش آن بسیار موثر است.
یک انگیزه نامه باید بیانگر این باشد که آیا شما برای این کار مناسب هستید یا نه؟
انگیزه نامه تنها شامل نقاط قوت شما نیست بلکه شما باید نقاط ضعف خود را نیز در آن به گونه ای که در
پروفسور عزیز سلام.امیدوارم که روحت در آرامش کامل باشد،که قطعا هست.چه کسی سزاوار تر از تو برای یک آرامش همیشگی؟تو بیشتر از هر کسی  لیاقت این آرامش ابدی را داری.
قصدم از نوشتن این نامه ی کوتاه چیزی نیست جز کمی مرور خاطرات و کمی هم درد و دل.
ادامه مطلب
هنگامی که برای ویزای شینگن درخواست می دهید ممکن است درخواست شما از سوی سفارت کشور مورد نظر رد شود، در این صورت یک برگه ابلاغیه رد درخواست ویزا برای شما ارسال خواهد شد کهدلایل ریجکت شدن درخواستتان در آن ذکر شده است. در چنین مواردی می توان شخصا و یا از طریق یک وکیل به رد درخواست ویزا اعتراض نمود و خواهان بررسی مجدد این درخواست شد. به همین منظور می توان با اطلاع از علت رد درخواست ویزا با ارسال نامه ‌ای به سفارت مربوطه نسبت به تصمیم افسران ویز
گویا دعوت شدم به نوشتن نامه ای به شخصی که در دنیای واقعی نمیتونید بهش نامه بدین یا یه همچین چیزی!!
ممنون ازگلشید بابت دعوتش.
راستش باید بگم اشخاص زیادی هستن که دلم میخواد باهاشون حرف بزنم فور اگزمپل زی زی گولو!
فقط یه کلمه میگم زی زی گولو جان ومزاحمت نمیشم، ازصدات متنفر بودم ونمیدونمم چرا ! 
و آنه شرلی !!! تو نقطه مقابل من بودی وهستی!
پرحرفیت سرسام آوره!! 
حاضرم شرط ببندم اگه اون گیلبرت خرخون نبود کسی نمیگرفتت و تو میرفتی پست میزدی که چگونه مجرد
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
سلام دوستان عزیز برای شروع به نوشتن پایان نامه باید مراحلی را در ابتدا پشت سر بگذارید...
1- انتخاب موضوع با توجه به علاقه منابع موجود و تازگی داشتن موضوع
2- سرچ در ایرانداک و اینترنت به طور کلی برای اینکه مطمئن شود موضوع مورد علاقه شما قبلا کار نشده است.
3- نوشتن درخواست و اعلام موضوعات مورد نظر همراه با معرفی استاد راهنما به کارشناس پژوهش دانشگاه،توجه داشته باشید درصورتی که استاد راهنما انتخاب نکنین اعضای گروه برای شما استاد با تجربه متناسب ب
نوشتن انگیزه نامه یا هدف نامه یا بیانیه هدف از کلمه انگلیسی Statement of purpose گرفته شده است.
نوشتن انگیزه نامه بنابر هدف متقاضی تغییر می کند . انگیزه نامه هم می
تواند برای ادامه تحصیل و هم برای امور اداری و تجاری نوشته شود.
اگر قصد نوشتن انگیزه نامه به منظور پذیرش از دانشگاههای سراسر دنیا
را دارید این مقاله را از دست ندهید.
نکاتی که باید برای نوشتن انگیزه نامه رعایت کنید:
قبل از شروع به نوشتن بدانید درباره چه چیزی می خواهید بنویسید. توجه
کنید نامه
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
خوابم میاد همش. خاصیت فصل بهاره ولی به شکل غیرطبیعی خوابم میاد. صبح که گوشی زنگ می‌زنه، خوابم میاد، ظهر قبل و بعد از ناهار خوابم میاد، عصر بازم خوابم می‌گیره، شب از ساعت ده خوابالو میشم. نمی‌دونم این چه رازی ست که هرسال بهار همراه با این حجم از میل به خواب می‌آید!احساس می‌کنم داره اتفاقات خوبی دور و برم میفته. از لحاظ دریافت انرژی مثبت از محیط عرض می‌کنم. الان توی نوک قله‌ی انرژی فروردین‌م و قاعدتاً بعد از چند هفته استراحت نکردن نباید خو
وقت مصاحبه سفارت ایتالیا چیست
وقت مصاحبه سفارت ایتالیا یا همان وقت سفارت ایتالیا لازمه ی گرفتن ویزای ایتالیا می باشد.
وقت مصاحبه سفارت ایتالیا جهت مصاحبه، انگشت نگاری و چک کردن مدارک به متقاضیان ارائه می شود.
وقت مصاحبه سفارت ایتالیا بسیار محدود می باشد و متقاضیان برای گرفتن آن باید به سرعت اقدام نمایند.
برای گرفتن وقت سفارت ایتالیا متقاضیان باید به صورت آنلاین اقدام نمایند.
متقاضیان به هیچ وجه بدون وقت قبلی به سفارت ایتالیا مراجعه نکن
آمریکا این است! ‏بعد از شکست آمریکا در ویتنام یک هلیکوپتر بر پشت بام سفارت آمریکا برای فراری دادن اعضای سفارت نشست. وقتی آخرین عضو آمریکایی از نردبان بالا رفت، نردبان رو همراه با وطن فروشان و خائنان ویتنامی که فکر می کردند همراه با امریکایی ها به امریکا منتقل خواهند شد، به سمت مردم خشمگین هل داد آمریکا این است!عمله های امریکا در ایران هم!! منتظر همچین روزی باشند...دست امریکا را از ایران کوتاه کردیمبه زودی دست طمع امریکا را هم از ایران کوتاه خ
هروقت نیاز بود چیزی را از شخص بخواهیم یا مطالبه بکنیم برایش اظهار نامه میفرستیم.اظهارنامه دعوا نیست بلکه اظهارنامه فقط یک ابلاغ رسمی به شخص خوانده است.برای هرچیزی اظهارنامه نمیفرستند،باید در نوشتن اظهارنامه دقت کرد که در آن توهین و تهدید به کار نرود.در اظهار نامه مدت را خودمان تعیین میکنیم.⚜️باید توجه بکنیم در دعواهای مالی که مثلا شخص کلاهبرداری کرده باشد،نیازی به فرستادن اظهارنامه نیست چون احتمال دارد شخص اموال خود را به نام شخص دیگری
مفتخریم اعلام کنیم که همینک شرکت سایه سازان مهرگستر با تلاش مدیریت و پرسنل فنی خود موفق به حضور در بازارهای بین المللی گردید و اولین تجربه برون مرزی خود را با اجرای سایبان پارکینگ های سفارت ایران در شهر دوشنبه تاجیکستان آغاز نمود.
امید است با ادامه این راه و با دانش و توانایی خود بتوانیم گامی هر چند کوچک در راستای اعتلای ایران و ایرانی برداشته باشیم.

نامه نوشتن برایم حال خوبی دارد و زیاد برای آدم‌ها نامه نوشتم، آدم‌های دور و نزدیک، آدم‌های غریبه و آشنا اما حتی یک‌بار فکر نکردم می‌توانم برای تو بنویسم شاید چون نوشتن برای تو عریانی محض نیاز دارد و من از این حجم عریانی و روبه‌رو شدن با خاکستری‌های وجودم می‌ترسیدم.بیشتر از هرکسی تو را آزار دادم و سرکوب  و انکارکردم. تو بیشتر از همه به من نیاز داشتی و من همه‌ی این مدت در برابر نیاز تو کور بودم. رنج و تنهایی کشیدی و نیاز داشتی صحبت کنیم و م
اون زمانی که اینترنت بین المللی داشتیم (یادش بخیر...)، یک سایتی رو پیدا کرده بودم که میتونستی نامه ای به چند سال آینده ت بنویسی، ایده ی جالبی اومد به نظرم ... اینکه بتونم خطاب به خودِ ده سال بزرگترم نامه بنویسم ، باهاش حرف بزنم، حس ها و اهداف و حتی دغدغه هامو بهش بگم، بهش بگم میخوام چجوری ببینمش و ...
یک قسمتی هم داشت که میتونستی نامه های آدم های ناشناس به خودشون رو بخونی ... بعضی از نامه ها دیلیور شده و بعضی نه! 
خیلی هیجان داشتم که برای خودِ بزرگت
اون زمانی که اینترنت بین المللی داشتیم (یادش بخیر...)، یک سایتی رو پیدا کرده بودم که میتونستی نامه ای به چند سال آینده ت بنویسی، ایده ی جالبی اومد به نظرم ... اینکه بتونم خطاب به خودِ ده سال بزرگترم نامه بنویسم ، باهاش حرف بزنم، حس ها و اهداف و حتی دغدغه هامو بهش بگم، بهش بگم میخوام چجوری ببینمش و ...
یک قسمتی هم داشت که میتونستی نامه های آدم های ناشناس به خودشون رو بخونی ... بعضی از نامه ها دیلیور شده و بعضی نه! 
خیلی هیجان داشتم که برای خودِ بزرگت
ویزای شینگن

خوب است بدانید مدارک مورد نیاز ویزای شینگن در بیشتر کشورهای حوزه شینگن مشابه هم است و تنها در پاره ای از جزئیات تفاوت اندکی با یکدیگر دارد. افراد متقاضی اخذ ویزای شینگن باید این مدارک را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند. در ادامه مطلب با مدارک مورد نیاز ویزای شینگن آشنا خواهیم شد.
فرم تکمیل شده درخواست ویزای شینگن
تکمیل فرم درخواست ویزا اولین مرحله ای است که باید به منظور تعیین وقت سفارت جهت مصاحبه و درخواست ویزای هر کشور
شرکت CKGSIR چیست؟
صف طولانی و خسته کننده جلوی درب سفارت ایتالیا برای متقاضیان ویزا در گذشته و همچنین سیستم وقت دهی دشوار این سفارت باعث شد بالاخره این سفارت نیز مانند بسیاری از سفارت‌های اروپایی دیگر، سرویس درخواست ویزاهای کوتاه مدت خود را برون‌سپاری کند و به کارگزاری CKGSIR بسپارد. این شرکت به صورت رسمی با سفارت ایتالیا همکاری می‌کند و روند تعیین وقت سفارت ایتالیا برای ویزاهای کوتاه مدت زیر ۹۰ روز اقامت را بر عهده دارد.

خدمات کارگزاری CKGS د
تعیین وقت سفارت فرانسه یکی از کلیدی‎ترین مراحل دریافت ویزای فرانسه است و طی فرآیندی پیچیده و زمان‎بر انجام می‎شود که به دلیل حجم بالای متقاضیان سفر به این کشور و حساسیت این سفارت در رسیدگی به پرونده‎های این ویزا؛ بهتر است تعیین وقت به کارشناسان کارآزموده واگذار شود. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که متقاضیان ایرانی به دلیل عدم آشنایی با مراحل تعیین وقت، نقص در مدارک یا تناقض در اطلاعات پرونده موفق به دریافت ویزای فرانسه نشده‎اند. کا
تعیین وقت سفارت هلند
به منظور دریافت انواع ویزاهای هلند، متقاضیان ملزم به ثبت درخواست تعیین وقت سفارت هلند به منظور انگشت نگاری و تحویل مدارک خود هستند. در این راستا همانند بسیاری از کشورهای حوزه شینگن از جمله ایتالیا و سوئیس؛ تعیین وقت سفارت هلند به شرکت خدمات‎رسانی VFS Global واگذار شده است تا پاسخگویی به حجم بالای متقاضیان ویزاهای این کشور به خوبی انجام پذیرد و روند صدور ویزاهای کوتاه مدت این کشور تسریع گردد. توجه داشته باشید که وقت سفارت
وزارت خارجه ترکیه کاردار سفارت عراق در آنکارا را فراخواند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وزارت خارجه ترکیه با احضار کاردار سفارت عراق تاکید کرد که این کشور به عملیات ضد تروریستی در خارج از مرزهای خود ادامه خواهد داد.

پیش از این، وزارت خارجه عراق در واکنش به حمله هوایی ترکیه به استان سلیمانیه از این کشور خواسته بود بمباران خاک عراق را متوقف کند و به حاکمیت این کشور احترام بگذارد.

عملیات نظامی ارتش ترکیه علیه مواضع پ‌ک‌ک دو سالی است که در من
امروز روز اول دانشگاهم بود،در کل خوب بود ولی خیلیی خسته کننده بوود و میدونید که ترمکها چقدر گیج میزنن روزای اول
از صبح که با دوساعت لکچر اناتومی شروع بشه اونم از ۸ صبح و کلاس پشت کلاس تا ۶ و نیم غروب،دیگه الان کاملا واضحه که خیلی خسته ام نه؟؟
بعداز کلاس تند و تند دویدم و با دوستم که قبلا باهم هماهنگ کرده بودیم،رفتیم که به مراسم محرم سفارت برسیم.
بعداز ۴ سال،اینبار تونستم بدون هیچ دغدغه ای،تو مراسم محرم شرکت کنم و نمیتونم حالِ خوبم رو توصیفش ک
آخرین باری که برای یک دوست نامه نوشتم، حدود یک سال و نیم پیش بود. نامه‌ای که البته هرگز پست نشد و ماند روی دستم. اگر این آخرین بار را کنار بگذارم، آخرین خاطراتم از نوشتن نامه برمی‌گردد به سال‌ها پیش. به همان سال‌هایی که در فقط همسایۀ دیوار به دیوارمان تلفن داشت و اگر می‌خواستی با کسی در تماس باشی، چاره‌ای جز نوشتن نامه نبود. گمانم هفت یا هشت سالم بود و وقت‌هایی که مادر یا خاله‌ها دست به کاغذ و قلم می‌شدند، آخرین سطرهای کاغذشان مال من بود.
شاید در جریان باشید که کشور کانادا در ایران سفارت ندارد. بنابراین اگر قصد اقامت دائم در کانادا را داشته باشید باید به یکی از مراکز وک (کارگزاری سفارت کانادا) در کشورهای همسایه مثل ترکیه، ارمنستان، امارات مراجعه کنید. بعد از مصاحبه و انگشت‌نگاری که به صورت حضوری در سفارت انجام دادید، به ایران برگشته و منتظر تایید ویزا می‌مانید. اگر ویزای شما توسط کنسولگری کانادا تایید شود، یک ایمیل تایید درخواست برایتان ارسال می‌شود. در این زمان برای ارسا
سلام
هفته پیش استادم ایمیل زد که داداش در چه وضعی؟ اگر نمیرسی به من بگو که کارای دیفرت رو انجام بدم. منم که دیدم نه مثل اینکه واقعاً خبری نیست، ایمیل زدم که وضعیت ویزام مشخص نشده و دیگه نمیرسم. ایشون هم نامه به دانشکده زدند که ما خواهان دیفر هستیم، بعد به منم ایمیل زد که تو هم ایمیل درخواست بده. منم ایمیل زدم به دانشکده که به خاطر نرسیدن ویزا تقاضای دیفر دارم. خلاصه دیروز دانشکده ایمیل تأیید رئیس دانشکده رو زد و منتظر نامه ادمیشن جدیدم. این نام
اوایل بهم می گفت آجی
بعد شد مامان
بعد تر آله
فکر می کنین چند وقته چی صدام می زنه؟ نامه!

+تو خونه ما، آدم بزرگا هم مثل بچه ها حرف میزنن.حالا گفت و گوی  این چند وقت  اخیر این طوری صورت می گیره:نامه یه چای میریزی برامون؟ نامه میای بریم بیرون؟ گوشی رو بده به نامه.نامه کجایی؟نامه کجا میری؟!
*نامه صورت دیگری از فاطمه است که خواهرزاده ی دو ساله ام مرا صدا میزند :)
++اون یکی خواهر زاده ام که بزرگتره بهم میگه: خاله فاطمه..اما وقتی خیلی دوستم داره و میخواد
جناب آقای ………..
مسئول صدور ویزای سفارت ………..
موضوع :نامه اشتغال به کار به سفارت
با سلام و احترام
بدینوسیله به استحضار می رساند اینجانب غریب چسان فسانیان به شماره ملی فلان به جهت کلاس گذاشتن نزد فامیل / گردشگری و جهانگردی / معالجه بیماری / ادامه تحصیل در رشته زبان و ادبیات چلغوزی تقاضای صدور ویزا جهت کشور متبوعتان از تاریخ فلان لغایت بهمان می باشم و به پیوست مدارک تحصیلی خود در رشته فلان و نامه پذیرش دانشگاه داغون را بحضور تقدیم می نمایم. ل
( این نامه هم اکنون در موزه گلستان نگهداری میشود)

این ماجرای واقعی در مورد شخصی به نام نظرعلی طالقانی است

که در زمان ناصرالدین شاه ،دانش اموزی در مدرسه ی مروی تهران بود
و بسیار بسیار آدم فقیری بود.

یک روز نظرعلی به ذهنش می رسد که برای خدا نامه ای بنویسد.

نامه ی او در موزه ی گلستان تهران تحت عنوان "نامه ای به خدا" نگهداری می شود.

مضمون این نامه :

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت جناب خدا !

سلام علیکم ،
اینجانب
ادامه مطلب
سر نقصهای پرونده ها..موضوع پایان نامه امو مجبور شدم عوض کنم..ب بدبختی سر ی هفته پروپوزالمو نوشتمش..فرستادم واسه استاد راهنمام..ک اوکی رو بده..بفرستم واسه استاد مشاورم واسه کارای آماریش..ک دفاعش کنم و کد اخلاقمو بگیرم..برم سر جمع اوری..
بعد ک باز کردم ایمیله استاد راهنمامو...ببین ینی حتی ب فرمه پروپوزالمم گیر داده بود..دیگه از ایراداتش بر نوشته ها نگم دیگه..البته تقصیر خودمه ک رفتم سراغه سختگیرترین استاد..ولی میارزه ب نوشتن ی پایان نامه اساسی..
ول
برای اکثر ویزا های کانادا بعد از ثبت درخواست باید کارهای بیامتریک یا همون انگشت نگاری انجام بدید.

انگشت نگاری ۱۰ سال اعتبار داره و روی بقیه ویزا ها احتیاج به انگشت نگاری مجدد نیست.

برای انگشت نگاری باید به موسسه های وک که زیر نظر اداره مهاجرت کانادا هستند بریم.

متاسفانه ایران دفتر وک و سفارت فعال کانادا نداره.

برای انگشت نگاری باید به یکی از گزینه های زیر رفت

شهر استانبول و یا آنکارا در ترکیه

شهر تفلیس در گرجستانشهر باکو آذربایجان
خب بعد از مدت ها وقت آن شد یک پس دیگر درباره انجام پایان نامه برای شما عزیزان بنویسم که اینار رشته حسابداری را برای شما انتخاب کرده ایم.
دوستان زیادی از ما سوال کردند که کسانی که در رشته حسابداری مشغول به تحصیل هستند چگونه می توانند یک پایان نامه خوب بنویسند؟
قبلا هم گفته ایم فرق نمی کند که چه رشته ای می خوانید و باید برای انجام پایان نامه خود وقت کافی بگذارید زیرا همه چی به پایان نامه شما دارد و اگر بخواهید یک جای خوب استخدام شوید، حتما باید
یکی از مهمترین ارکان زندگی شما اینجا صندوق پستی است و بس :) یعنی وقتی بچه بودم همیشه فکر می‌کردم که مثلاً صندوق پستی دقیقاً چیه، اگه یه صندوق است پس چرا من تا حالا یه دونه واقعی‌اش رو ندیدم؟! و این که آیا کد پستی همون کار رو می‌کنه یا نه و ... و از اونجایی که خیلی به نامه نوشتن و دریافت نامه علاقه داشتم، هی برای مجلات مختلف نامه می‌فرستادم، بلکه جوابی دریافت کنم :دی
حالا اینجا شما هر روز می‌تونی صندوق پستی* عزیزتون رو با کلید باز کرده و چند تا ن
سلام.
من مهسا پوست فروش دانشجوی کارشناسی ارشد فلسفه دین دانشگاه تهران و در حال کار کردن روی پایان نامه ام هستم.این وبلاگ را برای سمت و سو دادن به نوشته هایم منتشر کردم و امیدوارم کم کم بتوانم به عنوان یک مربی فلسفه برای کودکان تجربیاتم را نیز بنویسم ولی فعلا در حد یک فعال فبکی محسوب می شوم.در هر حال این وبلاگ را به عنوان انگیزه ای برای نوشتن پایان نامه ام که در این حوزه است ساخته ام.بعدها بیشتر از خود و حال و هوایم خواهم گفت :)
 این بخش شما با اصول نامه نگاری انگلیسی آشنا می شوید
طرح یک نامه ساده تجاری
ویژگی‌های اساسی یک نامه ساده تجاری
 آدرس فرستنده:
در نامه‌هایی که در آن‌ها سربرگ موجود نیست، آدرس فرستنده در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار می‌گیرد.
تاریخ:
دقیقاً در زیر آدرس فرستنده نوشته می‌شود و با فاصله از آن جدا می‌گردد. ماه در تاریخ نبایدبه عدد نوشته شود، چرا که ممکن است باعث اشتباه گردد. به عنوان مثال ۰۳/۰۳/۱۱ در انگلستان همان ۱۱ مارس ۲۰۰۳ است که ترتیب آن ه
به
گزارش ایرنا از تارنمای سفارت ایران در ورشو، در این بیانیه آمده است:
برغم ادعای مقامات لهستانی مبنی برعدم ارتباط نشست ورشو با ایران، اما
مقامات آمریکایی از اعلام اهداف اصلی این نشست مبنی بر هدف قرار دادن ایران
در منطقه اجتناب نمی کنند.

بیانیه افزوده است: با توجه به تعهدات
مقامات لهستانی برای عدم تمرکز نشست ورشو بر محور ایران، اما باید گفت که
مقامات آمریکایی صریحا هدف اولیه برگزاری نشست ورشو را تضعیف نقش ایران در
منطقه خاورمیانه عنو
گروه تخصصی وقت ویزا آماده رسانی خدمت به شماست .

مراحل اخذوقت سفارت آمریکا
گام اول:اولین گام برای گرفتن وقت سفارت انتخاب نوع ویزا درخواستی وتکمیل فرم ds160 سفارت می باشد.
همکاران بخش ویزا وخدمات سفارت فرم ds160  را برای شما تکمیل می نمایند .داشتن بارکد فرم جهت گرفتن وقت الزامی میباشد.

گام دوم : تعیین وقت مصاحبه
توجه داشته باشید هرشخص نیاز به وقت جداگانه دارند حتی اگر خانواده هم باشید برای هرنفر یک وقت جداگانه اختصاص داده میشود.بهتراست زمان ت
1. نامه راجع به لایحه بودجه
2. نامه نخست به رئیس محترم جمهور
3. نامه به رئیس محترم مجلس دربارۀ تعارض منافع عمومی و خصوصی پزشکان
4. نامه دوم به رئیس محترم جمهور (نامه تبیینی مربوط به مورد 2) دربارۀ راهکارهای کوتاه و میان مدت دربارۀ بهبود محیط کسب و کار
وبلاگ نویسی متعلق به نسلی است که انقلاب فکری را از روی کاغذ به صفحات مجازی کشاند و به آن صفحات جان بخشید.
هنوز هم کسانی که رویاهای بزرگ دارند و می‌خواهند به آنها جامعه عمل بپوشانند، وبلاگ نویسی را عملی جدی می‌پندارند و در طول روز ساعاتی را به خواندن و نوشتن می‌پردازند. در جایی که نسلی بعد از این نسلی بر سر کار آمدند که تجربه آنها از وب، فقط شبکه‌های اجتماعی بوده است. و البته اینها حتی این شانس را نداشته‌اند که دنیایی را تجربه کنند که در آن ن
پایان نامه ها نه تنها تمرین تحقیق و پژوهش برای دانشجویان می باشد بلکه خود یکی از مهمترین روش­ های تولید علم نیز به محسوب می شوند. به همین دلیل در نگارش پایان نامه باید به تمام جوانب آن، از جمله محتوا و شکل صحیح متن توجه ویژه نشان داد. یکی از علل تاکید بر این قضیه این است که ماحصل کار پایان نامه شما بایستی در قالب مقاله منتشر و به دست محققان در نقاط مختلف جهان برسد. هرچه پایان نامه شما پربارتر و با کیفیت تر نوشته شود، بالطبع مقاله خوبی نیز از
چرا نیاز به گرفتن وقت سفارت داریم؟
در این مقاله درباره وقت سفارت کلیه کشورها با کمترین قیمت، انواع آن و مراحل اخذ این وقت خواهید خواند. اگر با ما همراه باشید کلیه اطلاعات موردنیاز درباره این مقوله مهم را دریافت می‌کنید. همان‌طور که می‌دانید برای سفر به کشورهای خارجی نیاز به اخذ اجازه ورود به کشور مقصد را خواهید داشت.اجازه ورود به کشورهای خارجی در حقیقت همان ویزا است. شهروندان ایرانی برای سفر به اکثر کشورهای خارجی نیاز به اخذ ویزای این کش
وبلاگ نویسی متعلق به نسلی است که انقلاب فکری را از روی کاغذ به صفحات مجازی کشاند و به آن صفحات جان بخشید.
هنوز هم کسانی که رویاهای بزرگ دارند و می‌خواهند به آنها جامه عمل بپوشانند، وبلاگ نویسی را عملی جدی می‌پندارند و در طول روز ساعاتی را به خواندن و نوشتن می‌پردازند. در جایی که نسلی بعد از این نسلی بر سر کار آمدند که تجربه آنها از وب، فقط شبکه‌های اجتماعی بوده است. و البته اینها حتی این شانس را نداشته‌اند که دنیایی را تجربه کنند که در آن نو
در نگارش پایان نامه تنها ارزیابی اطلاعات دانشجو و توانایی انجام پروژه هدف نیست. بلکه توانایی نگارش یک پایان نامه بر اساس اصول و قواعد نگارشی نیز از اهداف انجام پایان نامه است. یک دانشجوی دوره دکتری یا کارشناسی ارشد باید با فرمت نگارشی انواع گزارشات، مقالات و پایان نامه آشنایی داشته باشد. نکات زیادی برای ویرایش پایان نامه و نحوه نوشتن آن وجود دارد. در این مقاله به چگونگی استفاده از علائم نشانه گذاری و تدوین و ویرایش پایان نامه خواهیم پرداخ
به فصل زیبای پایان نامه نزدیک شدم. یعنی رسیدم
اون نمره زیبا و قشنگی که سر درس سمینار گرفتم باعث شد از هرچی پایان نامه است زده بشم
حالا چاره ای نیست دیگه
بریم ببینیم تهش چی میشه
هر الاغی هم از راه میرسه میپرسه پایان نامه ام رو چی کار کردم
آقا جان سخته ننوشتم!
کلا من آدم کارهای سختم
انجامشون نمیدم!
انقدر عصابم خورده که به همه چیز و همه کس فحش میدم :)
در نگارش پایان نامه تنها ارزیابی اطلاعات دانشجو و توانایی انجام پروژه هدف نیست. بلکه توانایی نگارش یک پایان نامه بر اساس اصول و قواعد نگارشی نیز از اهداف انجام پایان نامه است. یک دانشجوی دوره دکتری یا کارشناسی ارشد باید با فرمت نگارشی انواع گزارشات، مقالات و پایان نامه آشنایی داشته باشد. نکات زیادی برای آموزش تدوین و ویرایش پایان نامه و نحوه نوشتن آن وجود دارد. در این مقاله به چگونگی استفاده از علائم نشانه گذاری و تدوین و ویرایش پایان نام

صبح‌ها که سر کار می‌رم از جلوی سفارت یا دفتر نمایندگی یک کشور اروپایی رد می‌شم. چند تا فروشنده ارز روبروی ساختمان می‌ایستند و به مردمی که حدس بزنند با سفارت کار دارند پیشنهاد ارز برای سفارت می‌دهند، یورو برای سفارت دارم، این رو تکرار می‌کنن. بینشون مرد جوان قدبلندی هست که پیراهن سفید با کت و شلور تیره می‌پوشه، چشم‌هاش همیشه قرمزه و ته‌ریش روی صورت کشیده‌ش مرتب نیست و همیشه یک سیگار گران‌قیمت دستش هست. چند باری که صورتم رو اصلاح کردم
وقت سفارت آمریکا
کشور آمریکا از جمله کشورهایی است که عده­ زیادی از مردم دنیا، خواهان مهاجرت و زندگی در آن هستند. مردم ایران نیز از گذشته­‎های دور به دلایل متعدد به آمریکا سفر می‎­نمودند و از این قاعده مستثنی نیستند.
کلیه افرادی که فاقد ملیت آمریکایی هستند و قصد ورود به خاک آمریکا را دارند باید با توجه به شرایط خود نسبت به دریافت ویزای مهاجرتی یا غیرمهاجرتی اقدام نمایند. یکی از مراحل مهم دریافت ویزای آمریکا انجام تعیین وقت سفارت آمریکا بر
آژانس مسافرتی،هواپیمایی شمیران گشت مجری تخصصی اخذ ویزای کشورها
همانطور که می دانید یکی از مدارک مهم برای اخذ ویزا که در چک لیست مدارک لازم برای سفارت کشورها نیز موجود می باشد، ارائه ترجمه انگلیسی گواهی اشتغال به کار افراد متقاضی اقامت است. در واقع این گواهی مدرکی است که توسط سازمان ها و شرکت ها برای کارمندانی که قصد اخذ ویزا از کشورهای دیگر را دارند صادر می شود و مدیران به وسیله آن حضور و سمت کارمندان خود را در آن سازمان و یا شرکت مربوطه ت
سلام مامان!
امروز سر کلاس داشتم چند تا از نامه هایی که برای خواهرت هدی نوشته بودم را میخواندم، بچه ها صدایشان در آمده بود و مدافعان حقوق تو شده بودند که چرا برای تو نامه ننوشته ام و چرا بین بچه هایم تبعیض قائل میشوم!
گفتم برای زینب هم نوشته ام. گفتند حتما نوشته اید: مراقب خواهرت هدا باش! نکند صدایش را در بیاوری مگر نه میکشمت  :)))
جانِ مادر! راستش عذاب وجدان گرفتم‌. آمدم بنویسم هیچ هم اینطور نیست. خیلی هم دوستت دارم. فقط نمیدانم چرا نوشتن برای هدی
فرستنده : cherry blossem 
گیرنده : sama0_0
تاریخ ارسال : ۱۳/ ۴ /۹۸
متن : 
همیشه و حتی الان اینطور فک میکردم ک ادمایی که تعداد زیادی دوست دارن و دور و ورشون شلوغه موقعی که لازمه روی خیلی از اطرافیانشون که باهاش بگو بخند داشتن نمی تونن حساب کنن ... به خاطر همینم که شده همیشه دنبال یکی دو نفر بودم ک بشه روشون حساب کرد و هرچند سخت بود ولی شد! تیوری این بود : خوش شانس باشی پیدا میکنی ، نباشی هم خب نثل این همه ادم دیگه که همچین کسایی ندارن تو زندگیشون ... یکی به این ام
سفارش رساله
انجام پایان نامه ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای بسیاری از دانشجویان یک دغدغه اصلی در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار می آید، بسیاری از دانشجویان در مسیر انجام پایان نامه خود نیاز به همراهی و مشاوره متخصصین این حوزه پیدا می کنند.
این مشاره شامل مراحل مختلفی می باشد از قبیل:
انتخاب موضوع
 نگارش پروپوزال
فصل اول پایان نامه
فصل دوم پایان نامه
فصل سوم پایان نامه
تحلیل آماری پایان نامه
نتایج پایان نامه و غیره
نوشتن و نگارش هنری است بسیار ظریف که هر فردی با هر استعدادی نیازمند فراگرفتن آن است تا بتواند مقصودش را ادا کند و آنچه در ذهن دارد را به راحتی بیان و منتقل کند. در نگارش تلاش میکنیم دیگران را در لذت آموخته های خود شریک کنیم. هنر نوشتن مانند هر هنر دیگه ای نیازمند تمرین و ممارست میباشد و هر فردی که لذت نوشتن را بداند هر رنجی را بر خود هموار میکند تا بتواند آن را تجربه کند. ابتدا اسلوب نگارش را فرامیگیریم تا دیگران بتوانند نوشته ی ما را به راحتی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها